Pożar budynku gospodarczego w Dziarnowie

Nocny pożar budynku gospodarczego w Dziarnowie. Akcja gaśnicza z udziałem dziesięciu zastępów straży pożarnej trwała ponad 5 godzin.

001W dniu 16 kwietnia o godzinie 1 w nocy zostaliśmy zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Dziarnowo (gm. Stara Biała). Ogień pojawił się w na zgromadzonej w budynku słomie co zmusiło strażaków do użycia aparatów świeżego powietrza. W akcji gaszenia wzięły udział cztery jednostki ratowniczo-gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej, dwa zastępy OSP w Sikorzu i po jednym zastępie z OSP Stara Biała, OSP Płock-Trzepowo, OSP Proboszczewice i OSP Wyszyna.