Przekaż 1,5% podatku PIT na OSP Wyszyna

Zachęcamy naszych członków i sympatyków do odpisu 1,5% podatku dochodowego przy składaniu deklaracji PIT.

ulotka jedna stronaŚrodki uzyskane z 1,5% za pośrednictwem Związku OSP RP wspomagają finansowo jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Zebrane w ten sposób pieniądze pozwalają na zakup niezbędnego sprzętu pożarniczego i ratowniczego oraz umundurowania i odzieży ochronnej, przeprowadzanie niezbędnych remontów i budowę strażnic, organizację szkoleń oraz zawodów sportowo-pożarniczych. Wszystko po to, aby jak najbardziej profesjonalnie ratować czyjeś życie lub mienie. Strażacy dbają o Wasze bezpieczeństwo przez cały rok. Poświęć chwilę i wypełnij druk PIT według poniższych danych aby im za podziękować. Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy!

DRUHNY I DRUHOWIE!
SYMPATYCY POŻARNICTWA!

ROZPOCZĘŁA SIĘ KAMPANIA 1,5%

PAMIĘTAJ O NASZEJ JEDNOSTCE!
ZACHĘĆ PRZYJACIÓŁ I NAJBLIŻSZYCH!

Wypełniając PIT wpisz numer KRS:    0000 116 212
w polu „cel szczegółowy” wpisz:       OSP Wyszyna, Wyszyna 24A, 09-411 Biała.